Derka dekoracyjna

Numer inwentarzowyMOG/IV/2/38
NazwaDerka dekoracyjna
OpisW centrum tkaniny stylizowana postać ludzka w kapeluszu. Kapelusz niebieski, twarz czerwona o zielonych kwadratowych oczach, usta prostokątne białe, tułów niebieski, w miejscu nóg czarny kwadrat. Postać na tle w kolorze splowiałej zieleni. Wokół czrna ramka na białym tle .
Autorzy/miejsce wykonaniaOkolice Aracipa; Peru; Ameryka Pd.;
Techniki tworzeniatkanie ręczne;
Data utworzenia
rekordu
2020-06-09
Datowanie muzealium1975
Sygnatury i napisy
Materiaływełna z lamy;
Bibliografia
WymiaryGABARYTY (M): 180 x 137 cm ;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.