Parobek do zdejmowania butów

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/591
NazwaParobek do zdejmowania butów
OpisSkłada się z ozdobnie wyciętej deski posiadającej wgłę bienie na obcas i ostrogę oraz dwóch słupków przymocowanych do deski i przytrzymującej ruchome ramię do przyciskania buta..
Autorzy/miejsce wykonaniaChwałowice;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1985-07-11
Datowanie muzealiumprzed 1939
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 93 cm; długość: 61 cm; szerokość: 31,7 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.