Mapa fizyczna

Numer inwentarzowyMOG/V/5/1/15
NazwaMapa fizyczna barwna okolic Rzepina (Reppen) 1:25 000
OpisMapa okolic Rzepina z miejscowościami: Laubow (Lubów), Klauswalde (Wystok), Beelitz (Bielice), Görbitsch (Garbicz). Na odwrocie naklejone wydruki z legendą mapy. Mapa przedstawia okolice Rzepina na wschód od miasta
Autorzy/miejsce wykonaniaBerlin;
Techniki tworzenialitografia;
Data utworzenia
rekordu
1999-04-07
Datowanie muzealiumlata 20. XX wieku
Sygnatury i napisynieznane
Materiałypapier; płótno;
Bibliografianieznana
Wymiarywysokość: 46 cm; szerokość: 47 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.