Ławka szkolna

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/1612
NazwaŁawka szkolna
OpisŁawka szkolna dwuosobowa składa się z lekko pochyłego blatu oraz siedzenia.Całość zamocowana jest w dwu równoległych do siebie beleczkach. Siedzenie na wysokości 40 cm czynione z deski o szerokości 25 cm, blat o szerokości 34, 5 cm. zaopatrzony jest w otwór na kałamarz oraz rowek biegnący wzdłuż całego pulpitu. Pod blatem węższa od niego półka na tornistry lub zeszyty i książki.
Autorzy/miejsce wykonaniaAutor nieznany;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1995-02-16
Datowanie muzealiumLata 1950.
Sygnatury i napisy
Materiały
Bibliografia
Wymiaryszerokość: 115 cm; głębokość: 64 cm; wysokość: 65 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.