Wózek ręczny (furka)

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/1459
NazwaWózek ręczny (furka)
OpisMiniatura wozu drabiniastego, kolor zielony. Koła przednie o średnicy 34 cm, tylne 41 cm, buks o średnicy 7,9 cm. Drabinki o długości 75 cm i szerokości 54 cm. skręt o długości 46 cm i szerokości 54 cm. Dyszel – 100 cm długości.
Uzupełnienie opisuDar Wacława Gołąbka
Autorzy/miejsce wykonaniaOkolice Jeleniej Góry;
Techniki tworzeniakołodziejstwo; stolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1989-11-09
Datowanie muzealiumprzed 1945
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno; sklejka;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 57 cm; szerokość: 62 cm; długość: 192 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.