Kołyska drewniana na biegunach

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/546
NazwaKołyska drewniana na biegunach
OpisBoki krótsze zostały wycięte z jednej deski w kształcie trapezu. Boki dłuższe wykonane również z jednej deski – prostokatnej. Na bokach po dwa otwory do zawieszania na sznurze, w dnie wywiercone dwa otwory wentylacyjne.
Uzupełnienie opisuZakup
Autorzy/miejsce wykonaniaNieznany wytwórca; Nowiny Wielkie, gm. Witnica;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1985-03-25
Datowanie muzealiumok. 1946
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno sosnowe;
Bibliografia
Wymiarydługość: 86 cm; szerokość: 72 cm; wysokość: 53 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.