Stół rozkładany

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/1016
NazwaStół rozkładany
OpisCiemny orzech, blat prostokątny rozsuwany o frezowanych brzegach, narozniki zaokraglone. składa się z trzech części: blat główny i dwie wysuwane spod niego połówki. Fornirowany okleiną ciemny orzech.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
2020-10-21
Datowanie muzealiumlata 1920
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno; okleina drew.;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 78 cm; szerokość: 90,5 cm; długość: 120,5 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.