Koń na biegunach

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/843
NazwaKoń na biegunach
OpisTułów z poziomej zaokrąglonej i wyciętej deski, który czterema wyciętymi za pomocą piły nogami wspiera się na dwóch poprzeczkach mocujacych bieguny. W przednią część deski wpuszczono głowę konia wycietą ze sklejki
Autorzy/miejsce wykonaniaLipiński Michał; Gorzów; ul. Żeromskiego 9/1;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1983-02-18
Datowanie muzealium1962
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno sosnowe; sklejka;
Bibliografia
Wymiarydługość: 84 cm; wysokość: 52 cm; szerokość: 26 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.