Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/539
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widokówka typu passe-partout. Widok na Bismarckstr. ( ul. Łokietka) w kierunku wschodnim. W głębi Bergstrasse (ul. Drzymały). Widok na pierzeja południową. Powyżej jaskółki i brzozy z budkami dla ptaków. Po prawej na dole napis: „Freundschaftliche Grüsse.” Na odwrocie korespondencja z datą dzienną.
Autorzy/miejsce wykonaniaBerlin;
Techniki tworzeniaświatłodruk monochromatyczny;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-29
Datowanie muzealiumokoło 1908 rok
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja, dane odbiorcy, pieczątka i zielony znaczek pocztowy.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,8 cm; szerokość: 13,6 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.