Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/540
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok na wnętrze tarasu Cafe Voley przy Küstrinerstr. (obecnie ul. Sikorskiego) w kierunku północnym. W głębi park miejski. U dołu napis: „Cafe Voley, Tarrasse am Stadtpark, Landsberg (Warthe).” Na odwrocie korespondencja z datą dzienną.
Autorzy/miejsce wykonaniaLandsberg a/W; Rosner;
Techniki tworzeniadruk;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-29
Datowanie muzealiumokoło 1931 rok
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 9,1 cm; szerokość: 14 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.