Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/563
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok na secesyjną kamienicę przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego (Richtstrasse) i Walczaka (Friedebergstrasse) przy Placu Parad (ParadePlatz). U góry napis: „Landsberg a. W. Café u. Restaurant 'Gesellschaftshaus’.” Na rewersie korespondencja.
Autorzy/miejsce wykonaniaLandsberg a/W; Emil Jorck Nachfolger;
Techniki tworzeniaświatłodruk; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2022-08-02
Datowanie muzealiumokoło 1917 rok
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja, dane odbiorcy, pieczątka i zielony znaczek pocztowy.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 13,8 cm; szerokość: 9 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.