Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/593
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Witnicy (Vietz). Widok z gmachu ratusza w kierunku północno-wschodnim na ul. Gorzowską (Landsbergstr.). W głębi widoczne zabudowania browaru. Na odwrocie korespondencja skierowana do Karla Sydow z Płonna. U góry napis „Gruss aus Vietz”.
Autorzy/miejsce wykonaniaWydawnictwo Schroeter Paul; Witnica;
Techniki tworzeniaświatłodruk kolorow.; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2016-04-26
Datowanie muzealiumokoło 1917 rok
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja, dane odbiorcy, pieczątka i pomarańczowy znaczek pocztowy.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,7 cm; szerokość: 13,8 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.