Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/482
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widokówka dwuobrazkowa: 1. Hopfenbruch (Chmielowe Mokradła); 2. Hopfenbruch (Parillon) – (Chmielowe Mokradła- pawilon). U góry po prawej napis: „Landsberg a. W.”, do ilustracji napisy: „Hopfenbruch; Hopfenbruch (Pavillon).”
Autorzy/miejsce wykonaniaLandsberg a/W;
Techniki tworzenialitografia kolorowa;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-18
Datowanie muzealiumokoło 1907 rok
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 9 cm; szerokość: 13,8 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.