Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/461
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widokówka typu passe-partout. Przedstawienie w owalnym polu ujętym w ramy. Widok miasta od strony Warty w kierunku północno-zachodnim. Na nabrzeżu barki. W głębi po lewej drewniany most na Warcie. U dołu napis: „Landsberg a. W. Partie an der Warthe.”
Uzupełnienie opisuZakup od Michał Łukomski, Poznań
Autorzy/miejsce wykonaniaLANDSBERG A/W E.J.N.;
Techniki tworzeniaświatłodruk monochromatyczny;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-13
Datowanie muzealiumprzed 1923 rokiem
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,9 cm; szerokość: 13,9 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.