Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/458
Nazwawidokówka
OpisKolorowa widokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok w kierunku południowym na nieistniejące już królewskie gimnazjum przy Schlosstrasse (ul. Obotrycka). U góry napis: „Landsberg a. W. Königl. Gymnasium.” Po środku w wieńcu dębowym daty: 1859-1909.
Autorzy/miejsce wykonaniaLandsberg a/W; Emil Jorck Nachfolger;
Techniki tworzeniaświatłodruk monochromatyczny; typografia; litografia;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-13
Datowanie muzealiumokoło 1915 rok
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,8 cm; szerokość: 13,8 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.