Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/442
Nazwawidokówka
OpisKolorowa widokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Na górze napis: „Landsberg a. Warthe Richtstraße mit Markt.” Widok w kierunku zachodnim na ulicę Sikorskiego (Richtstrasse) i fragment rynku. Po lewej widoczna bryła wieży katedry, po prawej północna pierzeja rynku. Na ulicy widoczne tramwaje.
Autorzy/miejsce wykonaniaLandsberg a/W; Johannes Grunow;
Techniki tworzeniaświatłodruk kolorowany; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-12
Datowanie muzealiumI połowa XX wieku
Sygnatury i napisyNa rewersie dane odbiorcy.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,7 cm; szerokość: 13,7 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.