Miniatura „Portret młodego mężczyzny w zbroi”

Numer inwentarzowyMOG/II/1/1116
NazwaMiniatura „Portret młodego mężczyzny w zbroi”
OpisPortret młodego mężczyzny ukazany w popiersiu, głowa odchylona lekko w prawo Ubrany w srebrzystoszarej, połyskującej zbroi, z narzuconym żółtym płaszczem. Przy szyi duży biały kołnierz. Długie ciemnobrązowe włosy opadają w miękkich lokach na ramiona.
Uzupełnienie opisuDar dr Carli Müller
Autorzy/miejsce wykonaniaMalarz nieokreślony;
Techniki tworzeniatechnika naszkliwna;
Data utworzenia
rekordu
2017-06-13
Datowanie muzealiumXIX w.
Sygnatury i napisybrak danych
MateriałyPorcelana, farby naszkliwne;
Bibliografiabrak danych
Wymiaryowal: 13,5 x 9,5 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.