Figura Matki Boskiej z Dzieciątkiem

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/1071
NazwaFigura Matki Boskiej z Dzieciątkiem
OpisMatka Boska w koronie nałożonej na czarne, długie włosy. Dzieciątko nagie. W prawej dłoni Jezusa ptaszek, lewa na jabłku królewskim spoczywającym s lewj dłoni Matki Boskiej. szaty Marii długie, sfałdowane, o złoconych krajach.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy
Techniki tworzeniawyrób fabryczny
Data utworzenia
rekordu
1984-12-19
Datowanie muzealium1910
Sygnatury i napisy
Materiałyporcelana
Bibliografia
Wymiarywysokość: 27,5 cm szerokość: 9 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.