Rzeźba „Mężczyzna nalewający wino”

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/400
NazwaRzeźba „Mężczyzna nalewający wino”
OpisRzeźba pełna malowana. Mężczyzna z butelką w prawej wyciągniętej ręce. Lewa ręka opuszczona wzdłuż ciała. Ubrany jest w w jasno-niebieską koszulę z czerwonym w białe poprzeczne paski krawatem. Na wierzchu ciemnobrązowy blezer wykończony z przodu srebrną lamówką. Spodnie ciemnobrązowe, buty czarne Włosy ciemne z przedziałkiem zaczesane na prawą stronę.
Uzupełnienie opisuZakup
Autorzy/miejsce wykonaniaLutol / Potas Marceli
Techniki tworzeniarzeźba pełna
Data utworzenia
rekordu
1980-12-12
Datowanie muzealium1980
Sygnatury i napisyBrak
Materiałydrewno
Bibliografia
Wymiarywysokość:28,5 cm szerokość:9 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.