Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/336
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z napisem: „Landsberg (Warthe). Rosengarten im Stadtpark.”. Widok w kierunku południowo-zachodnim na ogród różany, będący fragmentem obecnego Parku Wiosny Ludów.
Autorzy/miejsce wykonaniaTrinks & Co., Leipzig
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
1996-12-20
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja i dane odbiorcy.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość:9 cm szerokość:14 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.