Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/333
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z napisem: Landsberg a. W. Marienkirche”. Widok z rynku w kierunku zachodnim na prezbiterium Katedry (widoczny cały obiekt). Widoczni przechodnie, prawą część widoku zajmują drzewa.
Uzupełnienie opisuDar od Dietrich Knorn, Berlin – Spandau
Autorzy/miejsce wykonaniabrak danych
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-04-13
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisyRewers w całości zapisany.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość:9,2 cm szerokość:14,1 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.