Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/329
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z napisem: „Sonnenburg. Johanniter-Ordensschloß”. Widok na Zamek Joannitów w Słońsku, od strony jego frontowej fasady. Przed budynkiem widoczne dwie armaty. Obecnie w formie ruiny.
Uzupełnienie opisuZakup od Robert Piotrowski, Gorzów Wielkopolski, ul. Sportowa
Autorzy/miejsce wykonaniaEmilie Witte, Sonnenburg, N.-M
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-04-13
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja, dwie pieczątki i znaczek pocztowy.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość:9 cm szerokość:14,2 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.