Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/328
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z napisem: „Sonnenburg (Nm.) Johanniter-Ordenskirche”. Widokówka przedstawia kościół joannicki w Słońsku.
Uzupełnienie opisuZakup od Robert Piotrowski, Gorzów Wielkopolski, ul. Sportowa
Autorzy/miejsce wykonaniaRichard Fänndrich, Sonnenburg N.-M.
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-04-13
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisyNa awersie, w dolnej części nierozpoznany napis. Na rewersie korespondencja, dane obiorcy, pieczątka i znaczek pocztowy.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość: 13,8 cm szerokość: 8,6 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.