Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/321
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z napisem: „Landsberg a. Warthe, Blick vom Kosakenberg auf die Kladowstraße”. Widok w kierunku południowo-zachodnim na zabudowę Nowego Miasta z obecnego Parku Siemiradzkiego (aktualnie punkt widokowy Kozacza Góra). Na pierwszym planie zabudowa przy obecnej ul. Wyszyńskiego.
Uzupełnienie opisuZakup od Robert Piotrowski, Gorzów Wielkopolski, ul. Sportowa
Autorzy/miejsce wykonaniaEmil Jorck Nachel
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-04-14
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku (do 1930 r.?)
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja, dane odbiorcy, pieczątka i znaczek pocztowy.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość:8,5 cm szerokość:13,7 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.