Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/396
Nazwawidokówka
OpisCzaro-biała widokówka z napisem: „Landsberg a.W. in Quilizpark”. Fragment obecnego Parku Siemiradzkiego. Na pierwszym planie widoczny oczko wodne i alejka parkowa. W oddali zabudowa Nowego Miasta.
Uzupełnienie opisuZakup od Michał Łukomski, Poznań
Autorzy/miejsce wykonaniaReinicke & Rubin, Magdeburg
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-03-22
Datowanie muzealium1906 (?)
Sygnatury i napisyNa rewersie znajduje się korespondencja, pieczątka oraz znaczek pocztowy.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość:8,7 cm szerokość:13,8 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.