Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/394
Nazwawidokówka
OpisBarwna widokówka z napisem: Landsberg a.W. Am Bullwerk”. Widok ze spichlerza w stronę starego miasta. Na pierwszy planie po prawej widoczny most na Warcie. Drugi plan to kamienice stojące na nabrzeżu z widocznym przebiegiem obecnej ul. Mostowej. Ponad dachami kamienic widoczna Katedra.
Uzupełnienie opisuZakup od Michał Łukomski, Poznań
Autorzy/miejsce wykonaniaEmil Jorck Nachel;
Techniki tworzeniabrak danych;
Data utworzenia
rekordu
2022-03-22
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałybrak danych;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 9 cm; szerokość: 13,8 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.