Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/391
Nazwawidokówka
OpisBarwna widokówka z napisem: „Gruss aus Landsberg”. Składanka pięciu widoków. Z prawej strony widok na Wartę i most w tle zabudowa Zawarcia. Po lewej stronie widok na rynek w kierunku południowo-wschodnim, widoczna fontanna. Na środku widok na dawne gimnazjum. W dolnym lewym rogu widok na budynek poczty. W dolnej części widokówki widok na dawną szkołę i kościół katolicki.
Uzupełnienie opisuZakup od Michał Łukomski, Poznań
Autorzy/miejsce wykonaniaEmil Jorck Nachfolger, Landsberg a. W.
Techniki tworzeniabrak danych
Data utworzenia
rekordu
2022-03-22
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisyNa rewersie dane odbiorcy, dwie pieczątki i znaczek pocztowy.
Materiałybrak danych
Bibliografia
Wymiarywysokość:9,1 cm szerokość:14,1 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.