Obraz „Chata wiejska”

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/359
NazwaObraz „Chata wiejska”
OpisDom zrębowy o dwuspadowym dachu z jednym kominem, po prawej stronie studnia na kołowrót. Po lewej stronie fragment płotu sztachetowego. Po obu stronach po jednym drzewie. Z przodu buda i przy niej pies.
Uzupełnienie opisuZakup
Autorzy/miejsce wykonaniaŁabowski Jan Orzelec gm. Deszczno
Techniki tworzeniaolej
Data utworzenia
rekordu
1982-10-18
Datowanie muzealium1979
Sygnatury i napisy
Materiałypłótno
Bibliografia
Wymiarywysokość: 57,5 cm szerokość: 76,5 cm

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.