Siekierka krzemienna

Numer inwentarzowyMOG/I/7
NazwaSiekierka krzemienna
OpisSiekierka krzemienna o ostrzu starannie wygładzonym, slady duzych załuskiwań. Obuch tępy i uszkodzony, przekrój wrzecionowaty. Barwa żółta. Siekierka krzemienna o ostrzu wygładzonym.
Uzupełnienie opisu
Autorzy/miejsce wykonanianieznany Santok
Techniki tworzeniałupanie
Data utworzenia
rekordu
2009-08-20
Datowanie muzealiumneolit
Sygnatury i napisy
Materiałykrzemień
Bibliografia
Wymiary

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.