Zydel drewniany

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/771
NazwaZydel drewniany
OpisSiedzisko wzmocnione od spodu dwiema deskami osadzone jest na wpust na czterech sześciobocznych nóżkach. Oparcie ramowe z jedną poprzeczną oraz dwiema pionowymi listwami wewnątrz ramy (obecnie brak), połączone są ze sobą oraz z siedziskiem na wpust. Na oparciu widoczne ślady czerwonej farby. Oparcie w kształcie trapezu.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1986-09-03
Datowanie muzealiumprzed 1945
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 75 cm; szerokość: 45,5 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.