Mapa topograficzna Pomorza

Numer inwentarzowyMOG/V/5/1/37
NazwaMapa topograficzna Pomorza
OpisMapa w skali 1:1 mila pruska (7532,48 m). Papier podklejony na płótnie. Brak legendy. Siatka topograficzna i kartograficzna, kolorem zaznaczone granice powiatów, oznaczone kościoły, rzeki i jeziora, zadrzewienie, sieć komunikacyjna i osadnicza. U dołu skala mapy i nazwisko rytownika.
Autorzy/miejsce wykonaniaPaul Schmidt; Berlin;
Techniki tworzeniadruk;
Data utworzenia
rekordu
2016-06-13
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisynieznane
Materiałypapier; płótno;
Bibliografianieznana
Wymiarywysokość: 33,3 cm; szerokość: 38,5 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.