Mapa topograficzna okolic Drezdenka

Numer inwentarzowyMOG/V/5/1/34
NazwaMapa topograficzna okolic Drezdenka, skala 1:25 000
OpisUkazane ukształtowanie terenu, sieć komunikacyjna, wody na niebiesko, stan zadrzewienia, naniesiona siatka topograficzna i kartograficzna. Mapa składa się z osobnych 12 arkuszy naklejonych na płótno. Na odwrocie skala, nalepka nazewnicza i pieczęć własnościowa: „Statt. Gymnasium (mit Ober-Realschule … – nieczytelny fragment)”.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniadruk;
Data utworzenia
rekordu
2014-10-17
Datowanie muzealiumlata 20. XX wieku
Sygnatury i napisynieznane
Materiałypapier; płótno;
Bibliografianieznana
Wymiarywysokość: 47 cm; szerokość: 48 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.