Plan miasta Gorzowa

Numer inwentarzowyMOG/V/5/1/25
NazwaPlan miasta Gorzowa, skala 1:10 000
OpisW lewym górnym rogu legenda, zbiorniki wodne zaznaczone niebieskim kolorem, wyodrębnione budynki i miejsca publiczne, nazwy ulic, połączenia komunikacyjne (drogi, tramwaje, kolej), punkty wysokościowe.
Autorzy/miejsce wykonaniaR. Schneider & Sohn; Landsberg a/W; Niemcy;
Techniki tworzeniadruk;
Data utworzenia
rekordu
2014-08-28
Datowanie muzealiumPoczątek XX wieku
Sygnatury i napisynieznane
Materiałypapier;
Bibliografianieznana
Wymiarywysokość: 57,5 cm; szerokość: 77,9 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.