Wazon

Numer inwentarzowyMOG/II/1/497
NazwaWazon
OpisW owalnej rezerwie otoczonej ramką kompozycja z kwiatów.
Autorzy/miejsce wykonaniaWytwórnia ceram. czynna w XIX-XXw. Flamand;
Techniki tworzeniadruk; wyciskanie;
2004-08-31
Datowanie muzealiumXIX/XX w.
Sygnatury i napisyLiczba 12 ponad nieczytelnym napisem, u dołu 5. Poniżej okrągłego stempla liczba 2798, nad nim wyciśnięte litery ZDX.Wszystko w sąsiedztwie sygnatury. Na spodzie niebieski napis FLAMAND oraz wyciśnięty stempel manufaktury FRANZ ANT MECHIEM. BONN A/RHEIN.
Materiałyfajans;
WymiaryGABARYTY (M): wys.20 cm ;