Szafka ścienna na naczynia

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/749
NazwaSzafka ścienna na naczynia
OpisŚcianka tylnia, w górnej części ozdobnie wycięta, podzielona na pięć płycin wypełnionych poziomo deskami. Trzy szuflady u dołu, ponad nimi haczyki i półki. Całość pomalowana na jasnozielono.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1986-10-07
Datowanie muzealiumprzed 1945
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 97 cm; szerokość: 69 cm; głębokość: 13,5 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.