Krzesło

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/1001
NazwaKrzesło
OpisBejcowane kolorem brązowym. Siedzenie trapezowate o frezowanych krawędziach. Przednie nogi toczone, tylne prostokątne lekko wygiete. Nogi tylne stanowią całość z beleczkami stanowiącymi ramę parcia. Beleczki oparcia zakończone główkami z motywem ślimacznicy.Siedzisko i oparcie wyłozone skórą
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniastolarstwo;
Data utworzenia
rekordu
1984-11-05
Datowanie muzealiumpocz. XX w.
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno; skóra;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 101,5 cm; szerokość: 44 cm; głębokość: 44 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.