Ostatnia Wieczerza

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/1877
NazwaOstatnia Wieczerza
OpisWytłoczona w blasze i platerowana srebrem scena Ostatniej Wieczerzy wzorowana na dziele Leonarda da Vinci osadzona jest na drewnianej deseczce. U dołu sygnatura „A. STĘPKOWSKI PLATER Kr 1738
Autorzy/miejsce wykonaniaWyroby Artystyczne im. Andrzeja Stepkowskiego Iwona Stepkowska; Milanówek;
Techniki tworzeniaplaterowanie;
Data utworzenia
rekordu
2022-11-02
Datowanie muzealiumLata 1990.
Sygnatury i napisyU dołu sygnatura „A. STĘPKOWSKI PLATER Kr 1738
MateriałyBlacha platerowana srebrem;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 15 cm; szerokość: 28 cm; grubość: 2,5 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.