Forma do masła

Numer inwentarzowyMOG/IV/1/222
NazwaForma do masła
OpisWykonana jest z jednego kawałka drewna w postaci wydrążonej półkuli na stopce. Dwa centymetry powyżej stopki wyfrezowane są trzy paski, pod rantem dwa kolejne. Wnętrze wykonane w kształcie muszli.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniatoczenie; rzeźbienie;
Data utworzenia
rekordu
1977-03-08
Datowanie muzealiumprzed 1945
Sygnatury i napisy
Materiałydrewno;
Bibliografia
Wymiarywysokość: 6,5 cm; szerokość: 11,8 cm; głębokość: 4,6 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.