Waza

Numer inwentarzowyMOG/II/1/1129
NazwaWaza
OpisWaza smukła w kształcie amfory, złocona; ucha w formie głów i szyi gryfa; na brzuścu w dwóch rezerwach w formie tarczy, na purpurowym tle miniatury: a) na rydwanie zaprzężonym w gryfa – dwa uskrzydlone putta; b) kompozycja złożona z instrumentów muzycznych oraz otwartego zeszytu z nutami.
Uzupełnienie opisuDar dr Carli Müller
Autorzy/miejsce wykonaniaNiezidentyfikowana wytwórnia;
Techniki tworzeniamalowanie naszkliwne, złocenie;
Data utworzenia
rekordu
2017-06-19
Datowanie muzealiumpocz. XIX w.
Sygnatury i napisyBrak danych
MateriałyPorcelana, farby naszkliwne, złoto;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywys.: 25 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.