Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/532
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok na Bismarckstrasse (ul. Łokietka) od strony Neuestr. (ul. Chrobrego) w kierunku wschodnim. Na pierwszym planie Kłodawka na prawo południowa pierzeja. U dołu po lewej napis: „Landsberg a. Warthe Bismarckstrasse.” Brak korespondencji.
Autorzy/miejsce wykonaniaTrinks & Co., G. m. b. H.; Leipzig;
Techniki tworzeniatechnika fotograficzna;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-29
Datowanie muzealiumI połowa XX wieku
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,9 cm; szerokość: 13,8 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.