Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/536
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok na park miejski (Park Wiosny Ludów) w kierunku północno-zachodnim. Na pierwszym planie Staw Młyński z wyspą. U dołu napis: „Landsberg/Warthe im Stadtpark.” Na rewersie korespondencja z datą dzienną.
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniatechnika fotograficzna;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-29
Datowanie muzealiumokoło 1936 rok
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 9 cm; szerokość: 14,1 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.