Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/589
Nazwawidokówka
OpisWidok na alejkę w Parku Siemiradzkiego (Qulitzpark) z dwiema spacerującymi kobietami w głębi. Po prawej na górze fontanna zasilana przez pobliska wieżę ciśnień. U góry napis: „Landsberg a. W. Quilitzpark.”
Autorzy/miejsce wykonaniaWydawnictwo Leipziger Kunstverlag; Leipzig;
Techniki tworzeniaświatłodruk kolorowany; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2016-04-26
Datowanie muzealiumokoło 1912 rok
Sygnatury i napisyNa rewersie odręcznie napisana tuszem korespondencja i dane odbiorcy.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,7 cm; szerokość: 13,6 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.