Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/599
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Brzeźna (Briesenhorst). Kartka pocztowa trzyobrazkowa. Po lewej stronie widok na szkołę. Nad zdjęciem napis „Schule”. Po prawej u góry widok na miejscowość. Nad zdjęciem napis „Dorfansicht”. Po prawej na dole widok na leśniczówkę. Na zdjęciu napis „Försterei”. Na dole napis „Gruß aus Briesenhorst, Kr. Landsberg a. W”.
Autorzy/miejsce wykonaniaWydawnictwo Photo-Richter; Berlin;
Techniki tworzeniatechnika fotograficzna;
Data utworzenia
rekordu
2016-04-26
Datowanie muzealiumI połowa XX wieku
Sygnatury i napisyNa rewersie znajduje się fioletowy napis.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 9 cm; szerokość: 13,9 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.