Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/573
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Dobiegniewa (Woldenberg Nm.) z widokiem od strony Wysokiej Bramy w kierunku wschodnim. Na pierwszym planie plac, z którego odchodzą obecne ulice Gdańska i Księdza Ściegiennego. Po prawej stronie widoczna wieża Kościoła Rzymskokatolickiego pw. Chrystusa Króla. U dołu napis: „Woldenberg Nm. Am hohen Tor”. Obrzeże widokówki ząbkowane.
Autorzy/miejsce wykonaniaWydawnictwo Hedwig Fritsch; Woldenberg Nm.;
Techniki tworzeniatechnika fotograficzna;
Data utworzenia
rekordu
2016-04-26
Datowanie muzealiumokoło 1939 rok
Sygnatury i napisyU dołu, po lewej napis: Woldenberg NM. Am hohen Tor.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,9 cm; szerokość: 13,9 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.