Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/590
Nazwawidokówka
OpisWidok na Moltkeplatz (Plac Nieznanego Żołnierza) w kierunku południowo-wschodnim z fragmentem Moltkestrasse (ul. J. Dąbrowskiego). Na pierwszym planie zieleń miejska z wytyczonymi alejami i fragmentem placu. Na drugim planie widoczne są kamienice stojące przy skrzyżowaniu dzisiejszych ulic Dąbrowskiego i 30 Stycznia. U góry napis „Landsberg a. W. Moltkeplatz”.
Autorzy/miejsce wykonaniaWydawnictwo Hermann Lukowski; Breslau;
Techniki tworzeniaświatłodruk kolorow.; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2016-04-26
Datowanie muzealiumokoło 1918 rok
Sygnatury i napisyNa awersie w prawym górnym rogu korespondencja. Na rewersie korespondencja, dane odbiorcy i dwie pieczątki.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,8 cm; szerokość: 13,7 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.