Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/489
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok na ulicę Łokietka w kierunku wschodnim (Bismarckstrasse). Na pierwszym planie Kłodawka. Po prawej pierzeja południowa w głębi ulica Drzymały (Bergstrasse). U góry napis: „Landsberg a. W. Partie in der Bismarck-strasse.”
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniaświatłodruk monochromatyczny; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-18
Datowanie muzealiumI połowa XX wieku
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,9 cm; szerokość: 13,9 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.