Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/490
Nazwawidokówka
OpisWidokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok na miasto od strony Zawarcia w kierunku północno-zachodnim. Na pierwszym planie Most Gerloffa, na drugim planie estakada kolejowa w głębi zabudowania miasta z bryłą Kościoła Mariackiego. U dołu napis: „Landsberg (W.), Gerloffbrücke.”
Autorzy/miejsce wykonaniaNiemcy;
Techniki tworzeniadruk;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-18
Datowanie muzealiumokoło 1937 rok
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,6 cm; szerokość: 13,8 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.