Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/468
Nazwawidokówka
OpisKolorowa widokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Widok na Zawarcie z wieży katedry w kierunku południowym. Na rzece Warcie most drewniany ze sceną przetaczania elementu drewnianego. U góry po lewej napis: „Landsberg a. W. Blick vom Kirchturm nach der Dammvorstadt.”
Autorzy/miejsce wykonaniaLandsberg a/W; Emil Jorck Nachfolger;
Techniki tworzeniaświatłodruk kolorowany; litografia; typografia;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-13
Datowanie muzealiumokoło 1911 rok
Sygnatury i napisybrak danych
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 8,6 cm; szerokość: 13,8 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.