Taca dekoracyjna

Numer inwentarzowyMOG/II/1/1148
NazwaTaca dekoracyjna
OpisTaca prostokątna, o uniesionym kołnierzu i miniaturze w lustrze. Miniatura przedstawia kobietę w otoczeniu trzech amorków. Kobieta ze spuszczoną głową kieruje się w stronę dwóch amorków, które ciągną ją związaną na jej nadgarstkach girlandą kwiatów.
Uzupełnienie opisuDar dr Carli Müller
Autorzy/miejsce wykonaniaNieokreślona wytwórnia;
Techniki tworzeniamalowanie naszkliwne, złocenie;
Data utworzenia
rekordu
2017-06-22
Datowanie muzealium1818
Sygnatury i napisyPod ramką, przedstawienia inskrypcja A ma… Cousinea.
MateriałyPorcelana, farby naszkliwne, złoto;
Bibliografiabrak danych
Wymiarydługość: 24,7 cm; szerokość: 17,6 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.