Widokówka

Numer inwentarzowyMOG/V/3/463
Nazwawidokówka
OpisCzarno-biała widokówka z Gorzowa (Landsberg a/W). Na dole napis: „Landsberg a. W. Landsberg aus der Vogelperspective.” Widok w kierunku północno-wschodnim na miasto z lotu ptaka (z wieży katedry). Widoczny fragment rynku i zabudowa starego miasta. W oddali po lewej zauważalny fragment obecnego Parku Siemiradzkiego. Po prawej widoczna wieża Kościoła Rzymskokatolickiego pw. św. Antoniego Padewskiego i św. Stanisława Kostki.
Autorzy/miejsce wykonaniaLandsberg a/W; Emil Jorck Nachfolger;
Techniki tworzeniaświatłodruk monochromatyczny;
Data utworzenia
rekordu
2022-07-13
Datowanie muzealium1905 rok
Sygnatury i napisyNa rewersie korespondencja i dane odbiorcy.
Materiałypapier;
Bibliografiabrak danych
Wymiarywysokość: 9 cm; szerokość: 13,9 cm;

Informacje o tym obiekcie opierają się na informacjach historycznych i mogą nie być obecnie dokładne lub kompletne. Badania obiektów są procesem ciągłym, a wiedza o tym obiekcie może nie odzwierciedlać najbardziej aktualnych informacji. Jeżeli zauważysz błąd lub masz dodatkowe informacje na temat tego obiektu napisz e-mail na adres digitalizacja@muzeumlubuskie.pl.

Właścicielem praw autorskich do utworu jest Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Zezwala się na użytkowanie cyfrowych utworów w udostępnionej jakości niekomercyjnie, bez utworów zależnych pod warunkiem podania informacji o źródle i autorach. CC BY-NC-ND 4.0.

Warunki udostępnienia cyfrowych wizerunków muzealiów do użytku komercyjnego określa regulamin udostępnienia oraz cennik. Kontakt: wnioski@muzeumlubuskie.pl, tel. kom. 604 225 196.